Web Sürümüne Geç

Kayseri telafi peşinde

Çarşamba 10.03.2010 11:12

Kayserispor Basın Sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu, son haftalarda yaşadıkları puan kayıplarını telafi etmek için Eskişehirspor maçıyla birlikte iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirtti.

Ortaköylüoğlu, yaptığı açıklamada, son haftalarda puan kayıpları yaşamalarına rağmen hedeflerinden kopmadıklarını ve galibiyet serisi yakalamak istediklerini bildirdi.

Ligde haftalar ilerledikçe takımların hedeflerinin netleştiğini ve bu nedenle karşılaşmaların giderek zorlaştığını kaydeden Ortaköylüoğlu, şunları söyledi:

''Ligde alınan sonuçlar, haftalar ilerledikçe maçların zorluk derecesinin arttığını gösteriyor. Takımlar hedeflerini belirledikleri için özellikle ligin üst sıralarında çok fazla puan kayıpları oluyor. Son haftalarda biz de çok puan kayıpları yaşadık. Bunları telafi etmek için Eskişehirspor maçı başlangıç olacak. Rakibimiz, ligin formda ve iyi takımlarından birisi. Ancak, kendi saha ve seyircimizin avantajını kullanarak, taraftarımızın desteğiyle karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Eskişehirspor maçı ile birlikte galibiyet serisi yakalamak istiyoruz.''

"RIJKAARD KARA CAHİL"

Takımda sakat ve cezalı futbolcular nedeniyle yaşadıkları sıkıntılara rağmen iyi mücadele ettiklerini kaydeden Ortaköylüoğlu, ligde oynayacakları 10 maç daha olduğunu, hedeflerinden kopmamak için mücadeleye devam edeceklerini belirtti.

Özellikle sahalarında oynadıkları maçlarda puan kaybı yaşamak istemediklerini vurgulayan Ortaköylüoğlu, son haftalarda taraftarın kendilerini yalnız bırakmadığını hatırlatarak, taraftar desteğini her maçta hissetmek istediklerini sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN