Web Sürümüne Geç

    Futbolda haftanın programı

    Cuma 12.03.2010 15:12

    Futbolda Turkcell Süper Lig'e 25. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 26. hafta, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları'na 8. hafta, TFF 3. Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında 9. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 6. hafta karşılaşmaları oynanacak.

    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

    TURKCELL SÜPER LİG

    Bugün:

    20.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

    Yarın:
    19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

    14 Mart Pazar:
    14.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
    14.00 Antalyaspor-Sivasspor (Antalya Atatürk)
    14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor (Atatürk Olimpiyat)
    15.00 Bursaspor-Manisaspor (Bursa Atatürk)
    19.00 Galatasaray-Ankaragücü (Ali Sami Yen)

    15 Mart Pazartesi:
    20.00 Denizlispor-Beşiktaş (Denizli Atatürk)

    BANK ASYA 1. LİG

    Yarın:
    13.30 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

    14 Mart Pazar:
    13.30 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
    13.30 Çaykur Rizespor-Dardanelspor (Yeni Rize Şehir)
    13.30 Kocaelispor-Kayseri Erciyesspor (İsmetpaşa)
    13.30 Hacettepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)
    13.30 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak)
    13.30 Karşıyaka-Kartalspor (İzmir Alsancak)
    13.30 Mersin İdmanyurdu-Konyaspor (Tevfik Sırrı Gür)

    15 Mart Pazartesi:
    20.00 Samsunspor-Bucaspor (Samsun 19 Mayıs)

    TFF 2. LİG

    Yükselme Grubu

    --------------
    14 Mart Pazar:
    13.30 Şanlıurfaspor-Türk Telekom (Şanlıurfa Arena)
    13.30 Tokatspor-İskenderun Demirçelikspor (Gaziosmanpaşa)
    13.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Güngören Belediyespor (Akhisar Belediye)
    13.30 Etimesgut Şekerspor-Göztepe (Ankara OSTİM)

    1. Klasman Grubu
    ----------------
    14 Mart Pazar:

    13.30 Gebzespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Gebze İlçe)
    13.30 Beykoz 1908-Pendikspor (Beykoz)
    13.30 Körfez Belediyespor-Zeytinburnuspor (İzmit Alparslan Türkeş)
    13.30 Bozüyükspor-Yalovaspor (Bozüyük İlçe)

    2. Klasman Grubu
    ----------------
    14 Mart Pazar:

    13.30 Denizli Belediyespor-Sarıyer (Doğan Seyfi Atlı)
    13.30 İstanbulspor-Tepecikspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
    13.30 Turgutluspor-Eyüpspor (Turgutlu 7 Eylül)
    13.30 Fethiyespor-Alanyaspor (Fethiye İlçe)

    3. Klasman Grubu
    ----------------
    14 Mart Pazar:
    13.30 Trabzon Karadenizspor-Karsspor (Sahil 2)
    13.30 Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor (Akçaabat Fatih)
    13.30 Ofspor-Kırşehirspor (Of İlçe)

    4. Klasman Grubu
    ----------------
    Yarın:

    13.30 Adana Demirspor-Elazığspor (Adana 5 Ocak)

    14 Mart Pazar:
    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Adıyamanspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
    13.30 Mardinspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Mardin 21 Kasım)
    13.30 Kahramanmaraşspor-Belediye Vanspor (Hanefi Mahçiçek)

    TFF 3. LİG

    Yükselme Grubu
    --------------
    Yarın:
    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Siirtspor (Vefa)

    14 Mart Pazar:
    13.30 Bandırmaspor-Pazarspor (Bandırma 17 Eylül)
    13.30 Kırıkhanspor-Araklıspor (İskenderun 5 Temmuz)
    13.30 Keçiören Sportif-Balıkesirspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
    13.30 Torbalıspor-Darıca Gençlerbirliği (Torbalı 7 Eylül)

    1. Klasman Grubu
    ----------------
    14 Mart Pazar:

    13.30 Bursa Nilüferspor-Gaziosmanpaşaspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)
    13.30 İnegölspor-Alibeyköyspor (İnegöl İlçe)
    13.30 Küçükköyspor-Lüleburgazspor (Tepecik Belediye)
    13.30 Bayrampaşaspor-OYAK Renault (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    2. Klasman Grubu
    ----------------
    14 Mart Pazar:

    13.30 Tekirova Belediyespor-Muğlaspor (Dr. Fehmi Öncel)
    13.30 İzmirspor-Nazilli Belediyespor (Buca İlçe)
    13.30 Afyonkarahisarspor-Ispartaspor (Afyon Atatürk)

    3. Klasman Grubu
    ----------------
    Yarın:

    13.30 Ankara Demirspor-Gölcükspor (Cebeci İnönü)

    14 Mart Pazar:
    13.30 Orhangazispor-Keçiörengücü (Orhangazi İlçe)
    13.30 Beylerbeyi-İstanbul Maltepespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
    13.30 İstanbul Kartal Belediyespor-Kırıkkalespor (Kartal Bulvar)

    4. Klasman Grubu
    ----------------
    Yarın:

    13.30 Yalıspor-Kastamonuspor (Yavuz Selim)

    14 Mart Pazar:
    13.30 Ünyespor-Bafra Belediyespor (Ünye İlçe)
    13.30 Arsinspor-Gümüşhanespor (Arsin İlçe)
    13.30 Bulancakspor-Sürmenespor (Bulancak İlçe)

    5. Klasman Grubu
    ----------------
    Yarın:

    13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor (Şanlıurfa 11 Nisan)

    14 Mart Pazar:

    13.30 72 Batmanspor-Belediye Bingölspor (Batman 16 Mayıs)
    13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Batman Petrolspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)

    ÜNLÜ FUTBOLCULARIN ÇOCUKLUKLARI

    DÜNYA KUPASI'NA GİDEN TÜRKLER

    GALATASARAY ONUN PEŞİNDE

    TOTTENHAM VERMİYOR

    ASLAN'DA SAKATLAR ÇOĞALDI
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN