Bursa lider

Çarşamba 17.03.2010

Olaylar nedeniyle yarıda kalan Diyarbakır maçında 3-0 galip ilan edilen yeşil-beyazlılar, 55 puanla ligin yeni lideri oldu

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, olaylı Diyarbakırspor- Bursaspor maçıyla ilgili kararını verdi: Bursaspor hükmen galip! Dün saat 15.00'te toplanan federasyon yönetimi, olaylı maçla ilgili raporları inceleyip hakemin maçı haklı nedenlerle tatil ettiği konusunda görüş birliğine vardı ve Bursaspor'un hükmen galip ilan edilmesine karar verdi. Bu karara karşı her iki takımın da Tahkim Kurulu'na gitme hakkı var. Kulüplerden biri başvurursa bu konudaki son kararı Tahkim Kurulu verecek.

7 DÜNYA DEVİ G.SARAYLI 4 FUTBOLCUYU İZLEDİ


İŞTE AYAKTA ALKIŞLAYACAĞINIZ RÖVAŞATA GOLÜ

Sezon boyu seyircisiz!
Federasyon geçen hafta oynanan ve 87. dakikasında olaylar nedeniyle yarıda kalan İstanbul BŞB-Diyarbakır maçıyla ilgili kararını ise cuma günü verecek. Güvenilir kaynaklardan sızan bilgilere göre federasyon maçı tatil edildiği dakikadaki skoruyla (1-0) tescil ederken Diyarbakırspor'a ise sezon sonuna kadar iç ve dış sahadaki tüm maçlarını seyircisiz oynama cezası verecek. Kararın böyle çıkması halinde Diyarbakırspor hükmen yenilgi almayacağı için ligden de düşmeyecek.
DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN