Web Sürümüne Geç

Ne dediler?

Çarşamba 17.03.2010
Karar hukuk dışı
DİYARBAKIRSPOR Hukuk Danışmanı Avukat Vedat Erten, kararın 'hukuka uygun olmadığını' iddia etti. Tahkim Kurulu'na henüz itiraz etmediklerini belirten Erten "Kesin olmayan bir kararı dayanak alarak verilmiş karar hukuka uygun değil" dedi. Erten ayrıca büyük risk taşıyan Diyarbakır- Bursa maçının ertelenmesi gerektiğinin de altını çizdi.

Açıklama bugün
DİYARBAKIRSPOR Basın Sözcüsü Suat Önen, başkan Çetin Sümer ile birlikte İstanbul'da bulunduğunu ve bu akşam Diyarbakır'a döneceğini anlatarak, kararla ilgili ancak döndükten sonra açıklama yapabileceklerini bildirdi. Teknik direktör Güvenç Kurtar'ın da gelişmelerden rahatsız olduğu ve futbolcularının bundan etkilenmemesine çalıştığı belirtildi.

Kızıl'a teşekkür
BURSASPOR kulübü, resmi siteden eski başkanları ve Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Levent Kızıl'a özel olarak teşekkür etti. Kızıl'ın TFF'nin dünkü toplantısına katılmayarak doğabilecek polemiklerin önüne geçtiğinin vurgulandığı açıklamada "Kızıl'ın yaptığı bu etik davranışın, Türk futbol dünyasındaki kişilere ve tüm taraflara örnek olmasını dileriz" denildi.DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI


GENÇKEN BEĞENMEYİP GÖNDERDİĞİMİZ DÜNYA YILDIZLARI

"KEFEN GİYERİM GALATASARAY FORMASI GİYMEM" DEDİ VE GİYDİ


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN