Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
TURKCELL SÜPER LİG
Bugün:
20.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)
Yarın:
14.00 Manisaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Diyarbakırspor-Antalyaspor (Kocaeli İsmetpaşa-Seyircisiz)
19.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
21 Mart Pazar:
14.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)
14.00 Ankaragücü-Kayserispor (Yenikent ASAŞ-Seyircisiz)
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)
22 Mart Pazartesi:
20.00 Bursaspor-Denizlispor (Bursa Atatürk)
BANK ASYA 1. LİG
Yarın:
13.30 Dardanelspor-Kocaelispor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Bucaspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Buca)
21 Mart Pazar:
13.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
13.30 Altay-Adanaspor (İzmir Alsancak)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Hacettepe (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
13.30 Kartalspor-Mersin İdmanyurdu (Kartal İlçe)
13.30 Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)
22 Mart Pazartesi:
20.00 Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU
Yarın:
13.30 Göztepe-Çorumspor (İzmir Alsancak)
21 Mart Pazar:
13.30 Güngören Belediyespor-Etimesgut Şekerspor (Mimar Yahya Baş)
13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 Türk Telekom-Tokatspor (Türk Telekom)
TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI
1. Grup
-------
Yarın:
13.30 Zeytinburnuspor-Bozüyükspor (Zeytinburnu)
21 Mart Pazar:
13.30 Pendikspor-Körfez Belediyespor (Pendik)
13.30 Tavşanlı Linyitspor-Beykoz 1908 (Tavşanlı Ada İlçe)
13.30 Yalovaspor-Sakaryaspor (Yalova Atatürk)
2. Grup
-------
21 Mart Pazar:
13.30 Alanyaspor-Konya Şekerspor (Alanya Milli Egemenlik)
13.30 Eyüpspor-Fethiyespor (Eyüp)
13.30 Tepecikspor-Turgutluspor (Tepecik Belediyespor)
13.30 Sarıyer-İstanbulspor (Yusuf Ziya Öniş)
3. Grup
-------
21 Mart Pazar:
13.30 Karsspor-Pursaklarspor (Kars Şehir)
13.30 Kırşehirspor-BUGSAŞ Spor (Kırşehir Ahi)
13.30 Çankırı Belediyespor-Ofspor (Çankırı Atatürk)
4. Grup
-------
Yarın:
13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Malatyaspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
21 Mart Pazar:
13.30 Adıyamanspor-Mardinspor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Elazığspor-Tarsus İdmanyurdu (Elazağ Atatürk)
23 Mart Salı:
12.00 Belediye Vanspor-Adana Demirspor (Van Atatürk)
TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU
Yarın:
13.30 Siirtspor-Pazarspor (Siirt Atatürk)
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Kırıkhanspor (Vefa)
21 Mart Pazar:
13.30 Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Torbalıspor-Balıkesirspor (Torbalı 7 Eylül)
13.30 Keçiören Sportif-Araklıspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI
1. Grup
-------
Yarın:
13.30 Küçükköyspor-Alibeyköyspor (Tepecik Belediye)
21 Mart Pazar:
13.30 İnegölspor-Gaziosmanpaşaspor (İnegöl İlçe)
13.30 Çerkezköy Belediyespor-OYAK Renault (Çerkezköy Belediye)
13.30 Bayrampaşaspor-Lüleburgazspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
2. Grup
-------
21 Mart Pazar:
13.30 Menemen Belediyespor-Ispartaspor (Menemen İlçe)
13.30 Afyonkarahisarspor-Nazilli Belediyespor (Afyon Atatürk)
13.30 İzmirspor-Altınordu (Buca İlçe)
3. Grup
-------
Yarın:
13.30 Kartal Belediyespor-İstanbul Maltepespor (Kartal Bulvar)
21 Mart Pazar:
13.30 Beylerbeyi-Keçiörengücü (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Düzcespor-Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Ankara Demirspor-Kırıkkalespor (Cebeci İnönü)
4. Grup
-------
Yarın:
13.30 Yalıspor-Sürmenespor (Yavuz Selim)
21 Mart pazar:
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Gümüşhanespor (Yozgat Bozok)
13.30 Arsinspor-Bafra Belediyespor (Arsin İlçe)
13.30 Ünyespor-Kastamonuspor (Ünye İlçe)
5. Grup
-------
21 Mart Pazar:
13.30 Batman Petrolspor-Şanlıurfa Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Belediye Bingölspor-Hatayspor (Bingöl Şehir)
13.30 Malatya Belediyespor-72Batmanspor (Malatya İnönü)