"Penaltıydı"

Pazartesi 22.03.2010 22:54
Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Bursaspor takımına karşı ikinci yarı üstün oynamalarına karşın istekileri sonucu bulamadıklarını söyledi.

MAÇTAN KARELER İÇİN TIKLAYINIZ

Maç sonrası bir değerlendirme yapan Hakan Kutlu, Bursaspor'un çok iyi bir takım olduğunu ifade edip şöyle konuştu: "Maçın kırılma noktası vardı. Ivankov'un Koffi'ye yaptığı pozisyon penaltıydı. Onu verseydi daha iyi olabilirdik. Ama olmadı. Şimdi önümüzde bir Kasımpaşa maçı var. Onu almak istiyoruz. Umutlarımızı sürdürmek istiyorduk."

Bursaspor karşısında ilk yarıda oyunu tutmak istediklerini ancak kişisel hatadan gol yediklerini belirten Kutlu, "İkinci yarı fizik kondisyonumuz üst düzeyde olduğu için ikinci yarı daha üstün oynayıp pozisyonla bulacağımızı biliyordum. Nitekim öyle de oldu. Bursaspor'un ilk yarı bir üstünlüğü vardı ama pozisyon vermiyorduk. Kişisel hata yapmayıp oyunu tutabilseydik, biz ikinci yarı oyuna ağırlığımızı koyamadık. Bursaspor'a yürekten başarılar diliyorum. İnşallah hedeflerine ulaşırlar."

Denizlisporlu oyuncu Erkan ise, Bursaspor'un gücünü bilek oynadıklarını belirterek, "Ozan, Sercan gibi silahları var. Bir puan alıp dönmek istiyorduk ama olmadı. Maçın hakemi Koffi'nin pozisyonunda penaltı vermedi. Bursaspor hakikaten iyi bir takım. Liderliğe yakışır bir oyun oynuyorlar"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN