Kirli oyunlar

Pazar 28.03.2010

Üstü kapalı gönderme yapan başkan, "Kirli oyunların bir parçası olmaktansa 46 yıl daha şampiyon olmamayı tercih ederiz" dedi

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı esti gürledi... Yazıcı, "Bizi yolumuzdan çevirmeye çalışanlar, üzerimizde baskı kurmak isteyenler başarılı olamayınca; futbolun diğer unsurlarını eleştirerek, baskı altına almaya çalışarak beklenen faaliyetlerde bulunmaya başlamışlardır" dedi. İsim vermeden gönderme yapan Yazıcı, "Biz bu kirli oyunun bir parçası olmaktansa 46 sezondur tek bir şampiyonluk yaşamamamıza rağmen, başarıya değil renklere ve şehrimize olan aşkımızdan dolayı, 46 yıl daha şampiyon olmamayı tercih ederiz" ifadesini kullandı.

FUTBOLUN SÜPER BÜCÜRLERİ

YAŞAYAN FUTBOL EFSANELERİ

Daha da kenetlendik
Belediye karşısında istedikleri sonucu alamadıklarını ancak halen lider ve avantajlı olduklarını vurgulayan Yazıcı, "Bir maç bizi ne yolumuzdan çevirir, ne umutsuzluğa sevk eder. Bu maçın sonucu bizi sadece daha fazla kenetlemektedir'' diye konuştu. Başkan Yazıcı, Türk futbolu adına tarihi bir akşam yaşandığını, İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nı Bursa Atatürk Olimpiyat Stadı'na çeviren taraftarlarının herkese örnek olduğunu da kaydetti.


KALP HASTASI AMA DÜNYANIN EN PAHALISI

4 BÜYÜKLERE GELEN TEKNİK DİREKTÖRLER

KULÜBEDE ÇÜRÜYEN MİLYON EUROLAR

SPORCULARIN BATIL İNANÇLARIYükleniyor
BİZE ULAŞIN