Web Sürümüne Geç

Taçlanacak

Çarşamba 05.05.2010

Tüm futbolseverlerin Bursaspor'u ayakta alkışladığını dile getiren başkan: Bu sezonu şampiyonlukla taçlandıracağız

Yeşil-beyazlı kulübün başkanı İbrahim Yazıcı, ligi zirvede tamamlayacaklarına yürekten inandığını söyledi... Bursaspor'un tüm futbolseverler tarafından ayakta alkışlandığını ifade eden başkan, "Tarihi bir sezon yaşıyoruz. Tek dileğimiz bu sezonu şampiyonlukla taçlandırmak. İpi göğüslemeyi sonuna kadar hak ettik. Sezon sonunda kutlama yapan taraf olacağız" dedi.

BURSA ÖRNEK BİR KULÜP
Devler Ligi'ni garantileyerek önemli bir başarıya imza attıklarını belirten Yazıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sezona Avrupa hedefi ile başladık ama haftalar ilerledikçe şampiyonluk adayı haline geldik. Zirve yarışı büyük bir heyecanla sürüyor. Her açıdan örnek bir kulübüz ve bu heyecanın sonunda gülen taraf olmak istiyoruz. Bursaspor'un bundan sonraki hedefi sürekli zirveye oynamaktır."

ÜRÜNLER YOK SATIYOR
Son 2 haftaya şampiyonluk adayı olarak giren Timsah'ın resmi ürünleri yok satıyor... Bursastore mağazalarına ürün yetiştirememenin tatlı sıkıntısını yaşadıklarını belirten yönetici İlhan Uslu, "Mağaza sayımız 2'den 5'e, ürün çeşidimiz de 70'ten 240'a yükseldi. Taraftara bu de yetmedi" dedi. Bursa'nın gelirleri son üç ayda 10 milyon liraya yükseldi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN