Web Sürümüne Geç

"O sene bu sene"

Pazar 09.05.2010 12:56

Turkcell Süper lig'de şampiyonluk iddiasını sürdüren Bursaspor'un ''O sene bu sene'' sloganı ve yeşil-beyaz renkler, Bursa'daki gelin arabalarını süslüyor.

Tarihinin en başarılı sezonunu yaşayan Bursaspor, ligin bitimine 2 hafta kala Fenerbahçe ile birlikte şampiyonluğun en iddialı ekibi olarak dikkati çekiyor. Yakalanan bu başarının ardından yeşil-beyaz renkler, Bursa'da adeta moda oldu. Bursastore'un satışlarında ciddi artışlar yaşanırken, birçok market ve akaryakıt istasyonu, belirli orandaki alışveriş karşılığında müşterisine yeşil-beyaz ürün vermeye başladı.
Timsah şeklinde yapılan ekmek ve kestane şekeri ile yeşil-beyaz renklerdeki Bursaspor cep telefonu gibi farklı ürünlerin piyasaya sunulduğu bu dönemde gelin arabaları bile Bursaspor'un renkleriyle ve sloganlarıyla süslenir oldu.

Bugün evlenecek İbrahim Ceylan ve Elif Tanlak çiftinin gelin arabası, Bursaspor'un şampiyonluk yolunda en önemli sloganı olan ''O sene bu sene'' sözüyle süslendi.

''Evleniyoruz, mutluyuz'' yazısı yerine önünde ''o sene'', arkasında ''bu sene'' yazan otomobil, yeşil-beyaz süslerle donatıldı.

Koyu bir Bursaspor taraftarı olan İbrahim Ceylan, çok önemli bir günde evlendiğini belirterek, şunları kaydetti:

''Bugün çifte zafer yaşamak istiyorum. Birinci zaferim, evleniyorum. İkinci zafer ise Ankara'dan gelecek mutlu haberle gerçekleşecek. Taraftarları arasında güçlü bir dostluk bağı bulunan Ankaragücü, Fenerbahçe'yi yenerse Bursaspor'un şampiyonluğu yüzde 90 garantilenmiş olacak. Yıllardır böylesine bir yılı hayal ettik. 'O sene bu sene' dediğimiz için de gelin arabasında bu söze yer verdim. Ayrıca bugün Anneler Günü...''
Yazıyı gören Bursaspor taraftarları ise damadı kutlamaktan geri kalmıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN