Web Sürümüne Geç

Bursa'da hüzün

Pazar 10.05.2010

Lider olabilmek için 'kardeş' A.Gücü'nün dün F.Bahçe'den puan almasını bekleyen Bursaspor'un umutları boşa çıktı

PLANLAR BOZULDU
Bursaspor'un beklentileri boşa çıktı... Tarihindeki en başarılı sezonunu geçiren ve Şampiyonlar Ligi'ni garantileyen Bursaspor'un liderlik hesapları alt üst oldu. Son 2 haftaya girilirken F.Bahçe'nin 1 puan gerisinde olan Timsah, 'kardeş kulüp' A.Gücü'ne bel bağlamıştı. Başkent ekibinin Kanarya'dan puan alıp Bursa'yı lider yapması hesaplanıyordu ama beklenen olmadı.

DESTEĞE DEVAM
F.Bahçe dün A.Gücü'nü 3-0 gibi net bir skorla yenince moraller bozuldu. Bu arada iş adamları tarafından yılın spor adamı seçilen Bursa'nın hocası Ertuğrul Sağlam, Türk futbol tarihini değiştirecek bir başarının arifesinde olduklarını belirtti. Sağlam, "Taraftarlarımızın verdiği destek bizi olumlu yönde etkiledi. Beşiktaş karşılaşmasında da aynı ilgiyi esirgemesinler" dedi.

'O SENE BU SENE'
Yeşil-beyazlı takımın "O sene bu sene" sloganı Bursa'daki gelin arabalarını da süslüyor. Dün evlenen İbrahim Ceylan ve Elif Tanlak çiftinin gelin arabası; "Evleniyoruz, mutluyuz" yazısı yerine önünde 'o sene', arkasında 'bu sene' yazısı ve yeşilbeyaz renkli süslerle donatıldı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN