Web Sürümüne Geç

Son düdüğe dek

Salı 12.05.2010

Şampiyonluk umutlarının sürdüğünü belirten teknik direktör Sağlam: Son düdüğe dek mücadelemizi sürdüreceğiz...

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, şampiyonluktan ümidini kesmedi... Şu anki tablo itibarı ile Fenerbahçe'nin bir adım önde olduğunu vurgulayan başarılı çalıştırıcı, "Ancak bu her şeyin bittiği anlamına gelmiyor. Bu noktaya kadar büyük bir özveri ile gelen Bursaspor, son düdüğe kadar mücadelesini sürdürecek" dedi.

Takımdaki genel havanın da bu yönde olduğunu dile getiren Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü: "Önümüzde zor bir Beşiktaş maçı var. Her şeyden önce bu karşılaşmayı kazanmak zorundayız.
F.Bahçe Trabzon'a puan kaptırsa dahi biz kazanmadıkça bu bir şey ifade etmeyecek.
O nedenle çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırdık."

ALİ'NİN AKLI BEŞİKTAŞ MAÇINDA
Bursa'da 2. baharını yaşayan Ali Tandoğan, F.Bahçe-Trabzon maçından çok Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşmayı düşünüyor. Birçok kişinin aksine F.Bahçe'nin Trabzon'a takılacağını düşünen tecrübeli oyuncu, "Beşiktaş maçı kolay geçmeyecek. Kazanmak için iyi konsantre olmalıyız" şeklinde konuştu

HENÜZ SON SÖZ SÖYLENMEDİ
Kaptan Ömer Erdoğan, sezonun son haftasında tüm dengelerin değişebileceğini söyledi. Türkiye Kupası finalinde F.Bahçe'yi 3-1 mağlup eden Trabzonspor'un pazar günü de puan alabileceğini vurgulayan tecrübeli oyuncu: "Böyle bir senaryo ortaya çıkarsa her şey değişebilir. Kimse şunu unutmamalı; ligde henüz son sözler söylenmedi."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN