Web Sürümüne Geç

  Büyük bir aile

  Perşembe 14.05.2010

  Başarının temelinde sevgi ve dayanışmanın yattığını dile getiren başkan: Bu yapının harcında herkesin emeği var

  ÖRNEK BİR KULÜP
  Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, bu sezon yakalanan başarıda taraftarından teknik heyetine, oyuncusundan yöneticisine tüm camianın payı bulunduğunu söyledi. "Yakaladığımız çıkışın temelinde sevgi ve dayanışma yatıyor" yorumunu yapan başkan, "Sportif başarıdan çok her yönüyle örnek bir kulüp haline gelmemiz ile gurur duyuyorum. Bursaspor artık büyük bir ailedir" ifadesini kullandı.

  KARŞILIK BULDU
  Kulübün menfaati için kişisel çekişmelerin bir kenara bırakıldığını vurgulayan Yazıcı, şöyle devam etti: "Kimsenin egosu camianın mutluluğundan önemli değil. Biz hep bu bilinçle hareket ettik. Sağduyulu girişimlerimiz çoğunlukla karşılık buldu. Sivil toplum kuruluşlarının, büyükşehir belediyesinin, taraftarın... Yani tüm camianın bu yapının harcında emeği var. Gelecekte de bu çizgiyi korumalıyız."

  UMARIM SONU İYİ OLUR
  Yardımcı antrenör Mutlu Topçu, iyi bir sezon geçirdiklerini ve şampiyonluğu hak ettiklerini söyledi. Mücadelesi ve futbolu ile her zaman adından söz ettiren bir takım olduklarını belirten Topçu, "Ancak tarih sadece şampiyonları yazıyor. Umarım böyle bir sezonun sonu da iyi olur" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN