Web Sürümüne Geç

Yeniden doğar

Perşembe 14.05.2010

Eskişehir'in transfer ettiği genç oyuncuyu öven tecrübeli teknik adam, "Hem kendisi hem kulüp kazanacak" dedi

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Batuhan Karadeniz transferinden dolayı çok mutlu. Tecrübeli hoca, üç gün önce Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştüklerini ifade ederek, "Batuhan ve Erkan Zengin'i renklerimize bağladık. Batu bize zorluk çıkarmaz. Onun onayını alıp, öyle anlaştık. Geçen yıl bizde kiralıktı. Şimdi, Eskişehirspor'un futbolcusu. Daha 19 yaşında. Hem kendisi iyi yerlere gelecek hem de Eskişehirspor'a büyük para kazandıracak" diye konuştu.

FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİ

Çalımbay, Batuhan'ın kırmızı-siyahlı forma altında yeniden doğuş yaşayacağını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: "Geçen yılı boş geçirdi. Futbol oynamayı çok özledi. Eskişehirspor bildiği ve sevildiği bir camia. Taraftar onun için çıldırıyor. Böyle bir ortamda geçmişteki hatalarını da tekrar etmeyip çok başarılı olacaktır. Burada Batuhan yeniden doğar." Tecrübeli hoca, transfer çalışmalarının devam ettiğini de açıklayarak, yeni sezonda zirveye oynayan bir takım oluşturacaklarını vurguladı.,

ÜMİT KARAN'A PARTNER OLACAK
Teknik direktör Çalımbay, uzun süredir istediği Batuhan transferinin takıma büyük katkılar sağlayacağına inanıyor. Tecrübeli hocanın Batuhan Karadeniz ile Ümit Karan'ı birlikte oynatmak istediği öğrenilirken, önümüzdeki sene kırmızı-siyahlı takımın hücum gücünün çok artacağı belirtiliyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN