Web Sürümüne Geç

Sarı-lacivert tabut indirdiler!

Pazartesi 17.05.2010 22:13

Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor'un kutlamaları ilginç görüntülere sahne oluyor. Bir grup Bursaspor taraftarı, üzerinde sarı-lacivertli kumaş bulunan bir tabutu, Bursa Atatürk Stadı'na getirdi.

Önce tribünlere çıkarılan tabut, daha sonra taraftarların tekbir sesleri arasında sahaya indirildi. Taraftarlar, tabut başında dua okumayı da ihmal etmedi. Fenerbahçe'ye gönderme yapılan bu sahne, tribünlerdeki taraftarlar tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

Bursa Atatürk Stadı'nda binlerce meşale aynı anda yakıldı. Bu sırada ışıkları söndürülen stat, yakılan meşalelerle ışıl ışıl olurken, stat içini sis perdesi kapladı. Meşalelerin yakılmasıyla tribünlerdeki coşku iki katına çıktı. Bu sırada bazı taraftarların dumandan etkinlendikleri gözlendi. Bursaspor tezahüratlarının eksik olmadığı kutlama töreninde, kapalı kale arkası tribünde beyaz ve yeşil renklerde açılan kartonlarla yapılan ''Meksika dalgası'' herkesi büyüledi.

Taraftarların büyük çoğunluğunun kutlamalara Bursaspor formaları, atkıları ve bayraklarıyla geldikleri gözlendi. Özellikle bayan ve çocuk taraftarların kafalarına yeşil-beyazlı renklerde peruk taktıkları görüldü. Yoğunluktan olumsuz etkilenmemeleri için özürlü taraftarlar saha içinde güvenli bir bölgeye alındı. Taraftarların yoğunluğu nedeniyle stat çim alanına kadar tamamen doldu. Futbolcuların çıkacağı tünele özel güvenlik elemanlarınca koridor oluşturuldu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN