Sivas önümüzdeki yıl coşacak

Pazartesi 17.05.2010 14:47

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, ''Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz'' dedi.

Otyakmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, stresli bir sezon geçirdiklerini söyledi. Bu sezon yaşadıklarından mutlaka ders alacaklarını ve önümüzdeki sezonlar için ona göre gerekli önlemleri alacaklarını ifade eden Otyakmaz, ''Sezon başındaki talihsiz başlangıçlar, sezon sonuna kadar devam etti. Düzeltmek istedikçe, daha da stres hakim oldu takımda ve son haftaya kadar bu stresi yaşadık. Ama bu geride kaldı artık. Sivasspor, camia olarak bu zor durumun da altında kalkmasını bildi'' diye konuştu.

Gelecek sezon başarılı olmak istediklerini belirten Otyakmaz, ''Önümüzdeki yıl sezona iyi bir başlangıç yapıp, o moralle yine ligin üst sıralarını zorlamak istiyoruz'' dedi.

Sözleşmesi sona eren teknik direktör Mesut Bakkal'ın sözleşmesinin yenilenip yenilenmeyeceği yönündeki soruya ise Otyakmaz, şöyle cevap verdi:

''Hocamızla devam etmek istediğimizi söylemiştik, hocamız da takımda kalmak istiyor. Şimdi lig stresinden uzak 1-2 gün tatil yaptıktan sonra, nasıl önce Murat Sözgelmez, sonra Mehmet Yıldız, daha sonra Hayrettin, Sedat, Abdurrahman, Musa ve hocamız, hepsi art arda devam edecek ve ligin son haftalarında eskiye dönüş gösteren Sivasspor'u önümüzdeki yıla da taşımak en büyük hedefimiz.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN