Keşke her hafta F.Bahçe'yle oynasak

Cuma 21.05.2010 00:00

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını şanssızlık olarak değerlendirdiğini söyledi.

İlhan Cavcav, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına ilişkin olarak, ''Türkiye'de büyük çoğunlukla Fenerbahçeli var. Biz burada en büyük hasılatı Fenerbahçe karşılamalarından alıyoruz. Keşke her hafta Fenerbahçe ile oynasak diyoruz. Aziz Yıldırım'ın diğer kulüpleri küçümseyen bir ifade kullanacağını zannetmiyorum. Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını şanssızlık olarak değerlendiriyorum'' dedi.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in Kulüpler Birliği toplantılarına katılmama yönündeki açıklamalarına ilişkin olarak da Cavcav, şunları kaydetti:

''Kardeş kulübümüzün başkanı Ahmet Gökçek ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in beyanatlarını doğru bulmuyorum. Bir komisyon kuruldu. Beşiktaş'tan Sinan Vardar, komisyona katılmak istediğini iletti ve biz de katılmasını temin ettik. Biz bir bütünüz. Bu tür olaylar geçicidir. Bütün kulüplerin bir çatı altında toplanacağından kimsenin şüphesi olmasın. Anadolu ve diğer kulüpler şeklinde bir ayrıma gidileceğini düşünmüyorum.''
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA