Web Sürümüne Geç

  Şota tamam

  Cuma 21.05.2010

  Gürcü teknik adamın teminat istemesiyle çıkmaza giren transfer menajer Süleyman Hurma'nın görüşmeleriyle mutlu sonla bitti

  HAFTAYA İMZALIYOR
  Kayserispor'un ön protokol yaptığı Gürcü hoca Şota Arvaledze'nin, yönetimden teminat istemesiyle çıkmaza giren transferde sürpriz gelişme yaşandı. Dün Şota ile uzun süre görüşen menajer Süleyman Hurma, aradaki tüm pürüzleri giderdi. Genç hoca haftaya resmi imzayı atacak.

  "TANK" GELİYOR
  Futbolcu arayışlarını da sürdüren Hurma'nın Arjantin takımı Banfield'in "Tank" lakaplı Uruguaylı gol makinesi Santiago Silva'yla görüştüğü öğrenildi. İngiltere'nin Bolton takımından, orta sahada oynayan Biga ve sağ bek Nicky Hunt ile temasa geçildiği de gelen haberler arasında.

  TARAFTARI KIZDIRDI
  Kayserispor Başkanı Recep Mamur, "Taraftarımızın ve şehrin desteğine baktığımızda, takımın ligde elde ettiği derece başarıdır" açıklamasıyla taraftarları kızdırdı. Kayseri 38 Taraftarlar Derneği yaptığı açıklamada, "Taraftarı tanımazsan sende tanınmazsın" açıklaması yaptı. Öte yandan Kayserispor'un, sezonu son 5 yılın en kötü performansıyla tamamladığı bildirildi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN