Diyarbakırspor'da şok gelişme

Perşembe 27.05.2010 00:00

Diyarbakırspor'da aralarında kaptan Barış Ataş'ın da bulunduğu 13 futbolcu alacakları için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurdu.

Süper Lig'den düşen Diyarbakıspor'un Kulüp Başkanı yaşananlara kayıtsız kalması dikkat çekti. Süper Lig'in 2009-2010 yılındaki olaylı takımı Diyarbakırspor'da küme düşmesine rağmen sular durulmuyor.

Kulüpten futbolcuların yaklaşık 7 milyon TL alacakları bulunmasına rağmen, yöneticiler kulüp binasına uğramıyor. Yeşil-kırmızılı ekipte Erdinç Yavuz, hariç aralarında kaptan Diyarbakırlı Barış Ataç ile Abdullah Çetin'in bulunduğu 13 futbolcu alacakları için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başvurdu.

Barış Ataş, Abdullah Çetin, İbrahim Ülüm, Ufuk Bayraktar, Hakan Güler, Gökhan Tokgöz, Musa Büyük, Burak Karaduman, Erhan Şentürk, Osman Kurtuldu, Adnan Güngör, Erdal Güneş ve Metin Aktaş TFF'ye başvurduktan sonra tatile gittiler. Diyarbakırspor kaptanı Barış Ataş, "Ben mecbur kaldım. Yönetim beni buna zorladı. Beni isteyen başka bir takıma vermelerine istedim. Hiç umursamadılar. Ben bulunan 240 Bin TL alacağımı karşılık federasyonuna başvurdum. Alacaklarımı son kuruşuna alacağım" diye konuştu.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA