O artık yiğido

Salı 01.06.2010

Tecrübeli orta saha oyuncusuyla 2 yıllık sözleşme yapacak olan kırmızı-beyazlı ekip, rotasını Trabzonlu Rigobert Song'a çevirdi

Geçen sezon yaşadığı büyük düşüşle taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Sivasspor transferde hızlı ilerliyor. Yiğidolar, Manisaspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Mehmet Nas ile anlaşmaya vardı. Başkan Mecnun Otyakmaz'ın, İstanbul'daki ofisine gelen ve bonservisi elinde olan Mehmet, Sivasspor ile iki yıllık sözleşme yapmaya ikna oldu. Bu transfere en çok sevinen isim olan teknik patron Mesut Bakkal, "Seneye iyi futbol oynayan, coşkulu bir Sivasspor oluşturmak istiyoruz. Bunun için transferde hata yapma lüksümüz yok. Mehmet kalitesini bildiğimiz bir oyuncu" dedi.

SONG'DAN ŞARTLI EVET
Kırmızı-beyazlılar, Mehmet Nas'ın işini bitirdikten sonra gündemlerine Trabzonspor ile yollarını ayıran Kamerunlu savunma oyuncusu Rigobert Song'u aldı. Ancak tecrübeli oyuncu, kendisine teklif sunan Sivaslı yöneticilere, "Dünya Kupası'nda oynayıp daha sonra kararımı vereceğim. Eğer İngiltere'nin Westham United takımına gitmezsem mutlaka Sivasspor'a gelirim" açıklaması yapınca, Yiğidolar beklemeye geçti. Öte yandan iç transferi büyük ölçüde tamamlayan Sivasspor; Mehmet Yıldız, Murat Sözgelmez, Hayrettin Yerlikaya, Sedat Bayrak ve Abdurrahman ile anlaşmıştı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN