Curri G.Birliği'nde

Salı 15.06.2010 13:13

Gençlerbirliği, dış transferde Arnavut stoper Debatik Curri ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'ndeki imza törenine, Curri'nin yanı sıra basın sözcüsü Muammer Akyüz ve kulüp genel müdürü Zafer Önder İpek katıldı.

Törende konuşan Muammer Akyüz, Gençlerbirliği'nde transferin bitmeyeceğini vurgulayarak, ''Bizde transfer dönemi yok. 12 ay, günde 24 saat transfer çalışmalarımız devam ediyor. Takımımızın daha üst seviyede oynayabilmesi için bu sene özellikle yabancı konusunda uzun zamanlı çalışmalar yaptık. Bize faydalı olacağına inandığımız birçok oyuncuyu transfer ediyoruz. Bunlardan bir tanesi de Curri. Listemizde olan futbolcu uzun zaman takip edildi. 29 kez Arnavut Milli Takımı'nda oynadı. Gençlerbirliği'ne uzun yıllar hizmet edecektir. Transfer hiç bitmez. Hedefimizdeki oyuncuların çoğunu transfer ettik diyebiliriz'' diye konuştu.
Ukrayna'nın Vorsklo Poltova'dan transfer edilen 26 yaşındaki stoper Debatik Curri de yaptığı konuşmada, Gençlerbirliği'nde olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, ''Çok mutluyum. Yüzde yüz başarılı olacağım. Bu kulübe gelmekten çok mutluyum. Defansın ortasında oynuyorum ama solda da oynayabiliyorum'' dedi.
Bu arada, Curri'nin kulübüne 400 bin Avro bonservis bedeli, kendisine de yıllık 200 bin Avro ödeneceği öğrenildi.
Etiketler Gençlerbirliği, Curri
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN