Sağlam tepki

Cuma 02.07.2010 18:17

Bursaspor'un yıldız oyuncusu Ozan İpek'in, ''Beşiktaş'a gitmek istediğine'' ilişkin, bir internet sitesinde yayımlanan habere, yeşil-beyazlıların teknik direktörü Ertuğrul Sağlam tepki gösterdi.

Beşiktaş ile ilgili haberler yayımlayan ''haber1903.com''da, siyah-beyazlı kulübe transferi konusunda Ozan İpek'e atfen şu ifadeler yer aldı:

''Ben Beşiktaş Kulübünde oynamak istiyorum. İlk başlarda Bursaspor'da kalma planlarım vardı. Fakat daha sonra kararımı değiştirdim ve Beşiktaş'ta oynamak istediğimi yöneticilere ilettim. Beşiktaş, bu yıl çok güçlü bir kadro kurdu. Quaresma'nın transferi çok büyük bir olay. Bence bu sene şampiyonlukta en büyük favori Beşiktaş olacaktır. Menajerim şu anda Bursaspor yönetimi ile görüşüyor. Şu anda en büyük engelim Ertuğrul Sağlam'dır. Ertuğrul hocam izin verdiği an, ben Beşiktaş'tayım.''

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ise AA muhabirinin sorusu üzerine, ''Ben Ozan'ın böyle bir açıklama yaptığına inanmıyorum. Sözleşmesi devam eden futbolcunun böyle bir açıklama yapmaya hakkı yok'' dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN