"Tek düşüncem başarılı olmak"

Pazartesi 05.07.2010 17:50

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Ozan İpek, ''Tek düşüncem bu sene için sezona iyi hazırlanıp Şampiyonlar Ligi'nde, Turkcell Süper Lig'de ve Türkiye Kupası'nda başarılı olmak'' dedi.

Ozan İpek, kendisine ait internet sitesinde yer alan açıklamada, bir internet sitesinde yer alan, ''Ben Beşiktaş Kulübü'nde oynamak istiyorum'' ifadeleriyle verilen haber ve bu haberin kanıtı olarak gösterilen ses kayıtlarının montaj yapılıp değiştirildiğini öne sürdü.

Yapılan röportajın büyük bir kısmının kesildiğini ileri süren Ozan İpek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

''Hakkımda çıkan montajlanmış haberi ve bu haberi yapan kişileri kınıyorum. Söz konusu telefon konuşmasında bana yapılan suçlama şekli çok utanç vericidir. Yapılan röportajın büyük bir kısmı kesintiler halinde, bir çok söylediğim söz ve arada geçen konuşmaların işlerine gelecek şekilde ayarlanıp montajlanarak, bahsi geçen internet sitesinde yayınlanmıştır.''

Genç futbolcu, bu haber ve ses kaydının tamamen kendisini ve Bursaspor Kulübü'nü yıpratmak amacıyla tezgahlanan çirkin bir oyundan ibaret olduğunu iddia ederek, şöyle devam etti:

''Taraftarlardan tek isteğim, bu tür oyunlara ve spekülasyonlara inanmamalarıdır. Ben şampiyon olmuş bir takımın futbolcusuyum ve ben Bursaspor'da da çok mutluyum. Tek düşüncem bu sene için sezona iyi hazırlanıp Şampiyonlar Ligi'nde, Turkcell Süper Lig'de ve Türkiye Kupası'nda başarılı olmak.
Yayınlanan videoda bir çok kesinti ve yapıştırmalar olduğunu ve konuşmanın o hale montajlanarak getirildiğini bir kez daha belirtmek isterim. Söylediğim sözlerin bir çoğu, maalesef kesim ve montaj yapılarak, sorular ve cevapların yerleri değiştirilerek yapılmıştır. Bu düşürüldüğüm durum için tüm Bursaspor camiasından ve taraftarlarımızdan özür diliyorum.''
Etiketler Bursaspor, ozan ipek
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN