Pektemek Aslan mı oluyor?

Cuma 16.07.2010 11:04

Gençlerbirliği'nin genç golcüsü Mustafa Pektemek, Galatasaray'ın kendisiyle ilgilendiği yönünde çıkan haberlere ilişkin, ''Henüz kimse benimle bu konuda bir görüşme yapmadı'' dedi.

Kırmızı siyahlıların 22 yaşındaki genç futbolcusu Pektemek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Galatasaray'a transferi konusunda bir bilgisinin olmadığını ifade ederek, ''Benimle şu ana kadar kimse konuşmadı. Başkanımız İlhan Cavcav'ın açıklamalarını ben de basından takip ettim. Kendisiyle bu konuda bir görüşmemiz de olmadı. Antrenmanlara başladık ve yoğun çalışıyoruz. Ben işime bakıyorum'' dedi.

Transfer haberlerinin kafasını karıştırmadığını anlatan Pektemek, ''Kafam karışık değil. Aksine bu tür haberlerin çıkması beni daha da motive etti. Artık daha çok çalışıyorum. Geçen sezon da bu tür haberler çıkmıştı. O zaman etkilenmediğim gibi, şimdi de etkilenmiyorum. Ben profesyonelim ve işime bakıyorum. Transferimde kararı kulübüm verecektir'' diye konuştu.

Yeni sezon hazırlıklarına oldukça tempolu başladıklarını da söyleyen genç golcü, sözlerini şöyle tamamladı: ''Çalışmalara günde 3 antrenman yaparak başladık. Tempoyu biraz düşüreceğiz, sanırım antrenman sayısı 2'ye inecek. Daha sonra Avusturya kampı başlayacak. Yoğun ve yorucu günler olacak, ancak sezonu iyi geçirmek için çok çalışmalıyız. Sezon öncesi kampları bu nedenle çok önemli. Ayrıca takımımıza yeni arkadaşlar katıldı. İyi bir takımdık, yeni arkadaşların katkısıyla da bu sezon daha iyi bir takım olacağız. Umarım yeni transferler uyum sürecini en kısa sürede atlatır.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN