"Türkiye'de ilk kez"

Cuma 30.07.2010 00:00

Bursaspor Takım Kaptanı Ömer Erdoğan, ''Bursaspor olarak Süper Kupa tarihine adımızı yazdırmak istiyoruz. Türkiye'de ilk kez, bu kupada iki Anadolu takımı final oynayacak'' dedi.

Ömer Erdoğan, sabah yapılan antrenmanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ömer, yeni sezon hazırlıklarının yoğun tempoda sürdüğünü belirterek, son etabın son bölümüne geldiklerini, yarın yapılacak hazırlık maçıyla bu etabı tamamlayacaklarını söyledi.

TFF Süper Kupa maçının, 7 Ağustos Cumartesi akşamı İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacağına da değinen Ömer Erdoğan, şöyle konuştu:

''Daha sonra Süper Kupa maçı hazırlıklarımız başlayacak. Takımda sadece, aramızda 2 hafta olmayacak Insua yok. Hedefimiz, lig öncesi İstanbul'da Trabzonspor ile oynayacağımız Süper Kupa maçını kazanarak moral bulmak istiyoruz. Lig öncesi iki güçlü takım karşılaşacak. Bursaspor olarak Süper Kupa tarihine adımızı yazdırmak istiyoruz. Türkiye'de ilk kez, bu kupada iki Anadolu takımı final oynayacak.''

Ömer Erdoğan, Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi maçlarının yaklaştığını belirterek, heyecanlanıp heyecanlanmadıklarını soran gazetecilere ise ''Biz her maçı tek tek düşünüyoruz. Önümüzde Süper Kupa maçı var. Daha sonra lig başlayacak. Ardından Şampiyonlar Ligi grup kuraları çekilecek. Buna göre çalışmalarımız tempolu şekilde devam edecek'' yanıtını verdi.

Transfer çalışmalarını hatırlatan gazetecileri de Ömer Erdoğan, ''Transfer için yorum yapmam doğru olmaz. Gelecek arkadaşların da takımı katkı sağlayacaklarına inanıyorum'' diye yanıtladı.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA