Web Sürümüne Geç

Göğüs reklamımız Fenerium olsun!

Perşembe 05.08.2010 12:55

Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda İsviçre'nin Young Boys takımına elenmesi, Bursasporlu taraftarlar arasında espri konusu oldu.

Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun rövanşında İsviçre'nin Young Boys takımına yenilerek elenmesi, Bursasporlu taraftarlar arasında espri konusu oldu.

Bursasporlu taraftarlar tarafından oluşturulan bir internet sitesinde yer alan esprili haberde, ''Bursaspor'un uzun bir süredir göğüs reklamı için Turkcell ve Avea ile yaptığı pazarlıklardan sonuç alamaması ve dün gece pazarlığa son anda Fenerbahçe'nin astronomik rakamlı teklifi camia tarafından sevinçle karşılandı'' denildi.

Haberde, İsviçre'nin adı sanı duyulmamış Young Boys takımına her 2 maçta da diş geçiremeyen Fenerbahçe'nin, Şampiyonlar Ligi 1. ön eleme turunda elenmesi ile sarı-lacivertli takım için ayrılan havuz payı olan 5 milyon avronun sahibinin Bursaspor olduğu kaydedildi.

Esprili bir dilde yazılan haberde, şu ifadelere yer verildi:

''Bursasporlu taraftarlar, önce 16 Mayıs 2010'da avucunun içindeki şampiyonluğu, dün gece de Şampiyonlar Ligi kapısından dönerek 5 milyon Avro'yu Bursaspor'a hediye eden Fenerbahçe'ye jest yapılarak, 2010-2011 sezonunda göğüs reklamının Fenerium olmasını istiyorlar...
Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ne yine Play-off'larla başlayacak olması ve oradan da elenmesi durumunda Bursaspor'a yeni bir gelirin gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.''


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN