Web Sürümüne Geç

  Önder bitecek

  Cuma 14.08.2010

  "Futbolcunun kendisi ile tüm şartlarda el sıkıştık. Kulübü ile temas halindeyiz. En geç gelecek hafta içi kendisine imzayı attırmış oluruz"

  Kayserispor, Fenerbahçe'de gözden düşen Önder Turacı'ya formasını giydirmek için gün sayıyor... Tecrübeli oyuncunun kendisi ile tüm şartlarda anlaşmaya vardıklarını belirten sarı-kırmızılı kulübün genel menajeri Süleyman Hurma, "Fenerbahçe ile de temaslarımız sürüyor. Çok kısa bir süre içinde Önder konusunda anlaşmanın sağlanmasını bekliyorum. İki kulüp arasında tranfer ile ilgili bir pürüz yok. En geç gelecek hafta içi konu çözüme kavuşmuş olacaktır" açıklamasını yaptı.

  ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER YAŞADIK
  Önder'in aralarına katılması ile daha güçlü bir takım olacaklarını belirten Hurma, sözlerini şöyle sürdürdü: "Geçen sezona göre takımda önemli değişiklikler var. Gerek kadromuzda gerekse teknik kadromuzda değişiklikler yaşandı. Teknik direktörümüz Şota'nın, kendine has bir oyun felsefesi var. Kayseri'yi zirve mücadelesi veren takımlar arasına sokacağına inanıyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Ligin ilk haftasından itibaren bunu hissettirmek istiyoruz."

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN