Utanç duyuyorum

Salı 21.09.2010

Antep'in hocası: Bu olayların ağırları yaşandı ama maçlar oynandı Rica ettik devam edelim diye. Bir maç bu kadar kötü yönetilmez ki!

Gaziantepspor'un deneyimli hocası Tolunay Kafkas, Bursaspor maçının 63. dakikada tatil edilmesi kararını sert sözlerle eleştirdi. Tecrübeli hoca, "Isralarıma rağmen içeri girdiler. Ben bu karardan utanç duyuyorum. Bir taşla bu camiayı nasıl bu hale sokabilirsin? Kötü sözler söylemek istemiyorum. Bundan daha ağır şeyler yaşandığında maçlar devam etti. Gaziantep güvenilir, centilmen ve misafirperver bir şehir. Burada ne zaman bir olay yaşanmış. Bir taş geldi diye maçı tatil edebilir misin? O kadar rica ettik gitmeyin diye. Ama bizi dinlemediler" ifadelerini kullandı.

TAŞ ATANI ELLERİMLE PARÇALARIM
Gaziantep'te kimsenin burnunun kanamasına izin vermeyeceklerini belirten Kafkas, "Çifte standarda ne gerek var. Daha önce başka statlarda neler oldu. Teknik direktörlüğümden utanç duyuyorum. Taş atana bin kez lanet ediyorum. Onu ellerimle parçalarım. Ama sen hakemliğine bak. Nasıl yönettiğine bak. Tek suçlu biz miyiz? Bu kadar kötü maç yönetilmez ki! Ne yazık ki Türkiye'de hak edenler değil hareket edenler bir yere geliyor" dedi. Kafkas, seyircilerinin centilmen olduğunu ve birkaç kendini bilmez yüzünden cezalandırıldıklarını da belirtti.

KAFKAS ATEŞ PÜSKÜRDÜ
Gaziantep'in teknik direktörü Tolunay Kafkas, hakem Deniz Çoban'ı eleştirirken, verilen karardan ötürü üzüntü duyduğunu dile getirdi. Deneyimli çalıştırıcı, bundan sonra federasyonun kararını bekleyeceklerini sözlerine ekledi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN