Kayserispor tepkili

Pazartesi 27.09.2010 13:45

Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, 51. dakikada Amisulashvili'nin attığı golün sayılmamasına tepki göstererek ''Sayılmayan golümüz, yüzde 500 goldü, 2 puanımız çalındı'' dedi.

Miraboğlu, yaptığı açıklamada, karşılaşmanın 51. dakikasında Selim'in kullandığı serbest vuruşta Amisulashvili'nin kafayla topu ağlara gönderdiğini, maçın orta hakemi Bünyamin Gezer'in önce golü verdiğini, daha sonra da yan hakem Asım Yusuf Öz'ün ofsayt diye bayrak kaldırması sonucu kararını değiştirdiğini hatırlatarak, şunları söyledi:

''Sayılmaylan golümüz, yüzde 500 goldü, 2 puanımız çalındı. Aynı golü Trabzonspor atmış olsaydı hakemler hemen orta sahaya koşardı. Golü önce veren Bünyamin Gezer, ilk kararında ısrarcı olmalıydı. Attığımız gol göz göre göre yok sayıldı.''

Miraboğlu, spor yazarlarının ve yorumcularının da kendisiyle aynı görüşte olduklarına dikkati çekerek, ''Gazetelerin spor sayfalarında attığımız golün ofsayt olmadığı ile ilgili ortak görüşler, yorumlar var. Eski hakemler de aynı görüşte yazı yazıyor, Bünyamin Gezer'i eleştiriyor. Maçın orta hakemi ve bayrak kaldıran yan hakem resmen 2 puanımızı çaldı. Feryat ediyoruz, isyan ediyoruz ama bir şey değişmiyor. Maç bitti, inşaat paydos. Yazık oldu'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN