Hedef ilk on

Cumartesi 09.10.2010

Tesislerdeki törende 1 yıllık sözleşme yapan Aybaba "Amacımız Buca Futbol Akademisi'nden gençleri Türk futboluna kazandırmak" dedi

Buca'nın altyapısı süper
Bucaspor, anlaştığı teknik direktör Samet Aybaba'ya resmi sözleşmeyi imzalattı. Kulüp binasında düzenlenen imza törenine, Aybaba'nın yardımcılıklarını üstlenecek antrenörler Sait Karafırtınalar, Recep Çetin ve Mehmet Tezcan da katıldı. Aybaba, her yönüyle yeniden yapılanan Bucaspor'da zor bir görev aldıklarını belirterek: "Tesisleşme ve altyapı süper. Buca Futbol Akademisi'nden genç ve yetenekli oyuncuları A takım kadrosuna alıp, daha sonra da Türk futboluna kazandırmak amacındayız" dedi.

A2 takımını 3-1 yendiler

Bucaspor Asbaşkanı S. Mehmet Özkan, Samet Aybaba'nın Türkiye'nin en değerli teknik adamlarının başında geldiğini vurgulayarak şöyle konuştu ''Teklifimize olumlu cevap vermesi bizim için çok değerli. Lig'de ilk 6'yı zorlayacak, ilk 10 arasında yer alacak bir hedef belirledik. O nedenle de İzmir kamuoyundan destek bekliyoruz.'' Öte yandan dünkü çalışmada yapılan maçta Buca, A2 Takımını, Musa Aydın, Sercan ve Ahmet Aras'ın golleriyle 3-1 yendi. A2 takımının tek golünü Server attı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN