Meydan okudu

Cumartesi 16.10.2010

Konyaspor'un hocası, "Bugüne kadar F.Bahçe karşısında sahaya çıktığım tüm takımlarla başarılı oldum, yine biz seviniriz" dedi

Konyaspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, pazartesi günü Süper Lig'de sahasında karşılaşacakları Fenerbahçe'yi yeneceklerini söyledi. Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem Programı'nda konuşan başarılı hoca, "Fenerbahçe'yi kendi evimizde yenecek güce sahibiz. Daha önceki maçlarda yaptığımız küçük hatalar nedeniyle puan kaybettik. Eğer o hataları yapmazssak kesinlikle Fenerbahçe'den puan alacağız" dedi. Doğan, bugüne kadar Fenerbahçe karşısında sahaya çıktığı tüm takımlarla başarılı olduğunu da sözlerine eklidi.

TAZEMETA YALAN SÖYLEDİ
Kadro dışı bırakılan Tazemeta hakkında ise "Biz Tazemeta'yı bir hafta önce kadro dışı bıraktık. Alacağı birkaç gün geçiktiği için ihtarname çekti. Onu hallettik ama Kamerunlu olan Tazemeta'ya Ekvador Ginesi Milli Takımı'ndan davet geldi. Bu daveti araştırdık ve sahte çıktı" dedi. Doğan, ayrıca futbolcuların bugün çok şanslı olduğunu söyleyerek, "Dünyada açlık olmasına rağmen futbolcuların elinde çok büyük bir nimet var. İyi para kazanıyorlar ve kazandıklarının karşılığını vermek durumundalar" diyerek kazanılan büyük paralara dikkat çekti.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN