Web Sürümüne Geç

Çoşku sürecek

Cumartesi 20.11.2010

G.Saray'ı yeneceklerini iddia eden basın sözcüsü Rıfat Pehlivan, "Şehirde müthiş kenetlenme var. Bayram coşkusu sürecek" dedi

Kayserispor nefesini tuttu Galatasaray maçını bekliyor. Futbolcularının rahat ve hırslı olduklarına dikkat çeken basın sözcüsü Rıfat Pehlivan, "Bilet satışlarımız bitme noktasında. Maça büyük ilgi var. Şehirdeki kenetlenme bizi daha da umutlandırıyor. Rakibimiz mücadeleyi çıkış maçı olarak değerlendiriyor ancak Kayserispor gücüne güveniyor. Sahada neler olacağını herkes görecek. Üç puanı alıp taraftarımızla bayrama devam edeceğiz" değerlendirmesini yaptı. Pehlivan ayrıca yarın maç saatinde raylı sistemin ücretsiz olarak taraftarlara hizmet vereceğini sözlerine ekledi.

Galatasaray'a şansı tutmuyor
Son 5 sezondur ligde sürekli zirveyi zorlayan Kayseri, üç büyüklerden Fenerbahçe ile Beşiktaş'a karşı başarılı sonuçlar almasına karşın, Galatasaray'ı mağlup etmeyi başaramadı. 5 sezonda Beşiktaş'ı 5, Fenerbahçe'yi ise 3 kez yenmeyi başaran sarı-kırmızılılar, bu sezon sahasında oynadığı maçlarda iki takımı da yine mağlup etti. Galatasaray karşısında tek galibiyetini 1974 yılında elde eden Kayserispor, yarın kendi sahasında karşılaşacağı rakibini devirirse tarihi bir başarıya imza atmış olacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN