Doğru yoldayız

Çarşamba 24.11.2010

Sarı-kırmızılıların teknik patronu, "Genç ve yeni bir takım olmamıza karşın şu ana dek istediğimizi almayı başardık" şeklinde konuştu

Sezonun flaş takımı Kayserispor'un teknik patronu Şota Arveladze, geleceğe umutla bakıyor... Geçen sezona göre kadroda önemli değişiklikler bulunmasına karşın şu ana dek istediklerini aldıklarını ifade eden Gürcü teknik adam, "Genç ve yeni bir takımla bu noktaya gelmiş olmamız bundan sonrası konusunda ümitlenmemizi sağlıyor. Büyük hedefler koymak için henüz erken olsa da doğru yolda olduğumuzu söyleyebilirim" yorumunu yaptı.

Herkes vargücü ile çalışıyor
Sahaya sürdüğü tüm oyuncularının Kayserispor'un başarısı için vargücü ile çalıştığını dile getiren Arveladze, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu, ekip olabilmenin bir sonucudur. Yetenekli pek çok oyuncuyu bir araya getirseniz bile takım hüviyeti kazanamayabilirsiniz. Bizim açımızdan en olumlu tablo birlik ve bütünlüğü sağlamış olmamızdır. Camianın gösterdiği ilgi de her geçen gün artıyor. Biraz daha tecrübe kazandıktan sonra şampiyonluktan da söz edebiliriz."

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA