İçimiz rahat

Salı 19.04.2011

Eskişehirspor başkanı: Kimse senaryo üretmesin. Şampiyonluk yarışının dışındayız. Kendimiz için oynarız. Her sonuç çıkabilir

ESKİŞEHİRSPOR Başkanı Halil Ünal, Trabzonspor maçı öncesi kulaklarını dış dünyaya kapattıklarını söyledi. Ünal, maçın zor geçeceğini belirterek, "Herkes şunu bilsin, şampiyonluk yarışı bizi ilgilendirmez. Kimse senaryo üretmesin. Avrupa'ya açılmak istiyoruz. Kendimiz için mücadele edeceğiz. Ancak kazanmak da var kaybetmek de. Hangisi olacak bekleyip göreceğiz" diye konuştu.

Biz her zaman bütünüz
KIRMIZI-siyahlı kulüpte her sezon mükemmel bir bütünleşmenin olduğunu açıklayan Ünal sözlerini şöyle sürdürdü: "Trabzonspor maçında da taraftarımız takıma büyük destek verecektir. Biletlere şimdiden yoğun ilgi var. Oyuncularımız da bu formanın hakkını vererek mücadele edecek. Eskişehir tarihinde hiçbir zaman taraf olmamıştır."

Biletlere hücum edildi
ESKİŞEHİRSPOR'da satışa sunulan Trabzonspor maçının biletlerine büyük ilgi gösterildi. Açık tribün biletlerinin 50, kapalı tribün biletlerinin 100 ve VIP biletlerin ise 200 TL'den satışa sunulduğu öğrenildi. Takımda izinler ise kaldırıldı.

Uygun: Kazanmak istiyoruz
ESKİŞEHİRSPOR Teknik Direktörü Bülent Uygun, Trabzonspor maçının zor geçeceğini açıklayarak şöyle konuştu: "Ancak saha ve seyirci avantajını iyi kullanıp maçı kazanacağız." Sakatlıkları süren Diego ve Tello'nun tedavileri ise sürüyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN