Ne de olsa Şifo

Cuma 22.04.2011

Oynanan çift kale maçın sonlarında sahaya inen Mehmet Özdilek parmak ısırtan performansıyla futbolculuk günlerini aratmadı

GAZİANTEPSPOR maçının hazırlıklarını sürdüren takımının dünkü idmanında çift kale maçın son bölümünde öğrencileri ile sahaya inen Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, performansı ile yıllara meydan okuduğunu gösterdi. Futbolculuk dönemindeki estetik hareketlerini birbiri ardına sergileyen Özdilek için "Ne de olsa Şifo" yorumları yapıldı.

Başarıları mutlu ediyor
İdman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan başarılı çalıştırıcı, "Futbolcuyken aynı hedefe koştuğunuz arkadaşlarınızla şimdi rakipsiniz..." şeklindeki bir hatırlatma üzerine, "Hepimiz başarılı olmak istiyoruz. Aldığımız ahlak işimizi her platformda doğru yapmaktan geçiyor. Arkadaşlarımla rekabet etmek de onların başarıları da beni çok mutlu ediyor" yorumunu yaptı.

Kenan Özer de sakatlandı
ANTALYASPOR'DA sakatlar kervanına Kenan Özer de katıldı. Sakatlıkları bulunan Pacome ve Erkan'ın katılmadığı idmanda oynanan çift kale maçta ayağı burkulan Kenan, doktorun ilk müdahalesinin ardından sahadan ayrıldı.

125 bin lira fatura kesildi
PFDK, Antalya'ya Eskişehir maçında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ve bunun 3. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle takdiren 120 bin ceza kesti. Antalya, saha olayları nedeniyle de 5 bin lira cez aldı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN