Büyük gün Pazartesi

Cumartesi 25.06.2011

Samsunspor transferde sona yaklaşırken Lugano'nun Uruguay Milli Takımı'ndan arkadaşı Arevalo Rios'la görüşmelere başlandı

Samsunspor Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, Pal Lazar ve Arevalo Rios'un menajerleriyle İstanbul'da görüşerek, "İki oyuncu için tekliflerimizi sunduk. Pazartesi günü bize son kararlarını verecekler" dedi. Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır'la birlikte İstanbul'a giden Samsunspor Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, gündemdeki oyuncular Macar Pal Lazar ve Uruguaylı Arevalo Rios'un menajerleriyle masaya oturdu. Sonuç için futbolculardan haber beklenecek.

TEKLİF YAPILDI
İki oyuncunun menajerine tekliflerini sunduklarını belirtirken Başkan Yılmaz, "Biz teklifimizi yaptık. Onlarda düşünmek için süre istedi." dedi. İstanbul'da ayrıca Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'le de görüşen Yılmaz, "Kendisine bu zamana kadar yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi verdik ve fikir alışverişinde bulunduk."dedi.


TİTİZ DAVRANACAĞIZ
Transfer etmek istedikleri oyuncuların bütün özelliklerini araştırdıklarını söyleyen Sportif Direktör İsa Turan, "Futbolcuların sadece oyunculuk yönüyle veya kariyerleriyle ilgilenmiyoruz.
Biz de sıradan futbolcular almak istemediğimiz için işi sıkı tutuyoruz. Onların aile yaşantılarına kadar herşeyi araştırıyoruz" dedi.


Davut AKTAŞ / SAMSUN

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN