O artık Mersin'de

Pazar 26.06.2011

Beşiktaş'ın yollarını ayırdığı sambacı, Süper Lig'in yeni ekibi Mersin İdman Yurdu'na gitti. Nobre, "Hedefimiz büyük" dedi

BEŞİKTAŞ'ın başarılı forveti Mert Nobre, siyah-beyazlılarla yollarını ayırdı ve Mersin İdman Yurdu'yla anlaşmaya vardı. Dün İstanbul'da yapılan imza törenine Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Mersin İdman Yurdu Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Işık, basın sözcüsü Celal Ata da katıldı. Bakan Çağlayan, "Mersin İdman Yurdu, Süper Lig'de çok başarılı olacak. Türkiye'de ses getirecek bir takımolacak" dedi.

Mutlu değildim, artık mutluyum
BEŞİKTAŞ'ta hiç kimseyle sorunu olmadığını ifade eden Mert Nobre de şunları söyledi: "Sıkıntılar olmuş olabilir ama kimseye kırgın değilim. Mersine başarılı olmak için gidiyorum. Daha öncede Mersin'le görüştüm. Bakan Çağlayan'ın sayesinde fesih işlemini yaptık. Mutlu olmadığım bir yerden mutlu olacağım bir yere gideceğim. Ben de takım arkadaşlarımla beraber başarılı olacağıma inanıyorum."

Tazminat maddesi!
BEŞİKTAŞ, Nobre'nin sözleşmesini karşılıklı olarak feshederken; sözleşmesine de özel bir madde koydurdu. Siyah-beyazlıların, Nobre'nin sözleşmesine "F.Bahçe, G.Saray ve Trabzonspor'a gitmesi halinde Beşiktaş'a 1 milyon euro ödenecek" maddesinin eklendiği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN