Karabük'te iki imza

Pazartesi 27.06.2011 15:58

Kardemir Karabükspor, Sırbistan'ın OFK Beograd takımından Danilo Nikolic ve Karşıyaka'dan Bilal Kısa ile sözleşme imzaladı.

Menajer Seyit İçgül, kulüp binasında düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, OFK Beograd takımında oynayan 27 yaşındaki stoper Danilo Nikolic ile 2 yıl, Karşıyaka'da oynayan orta saha oyuncusu 28 yaşındaki Bilal Kısa ile de 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Transfer çalışmalarında çok titiz davrandıklarını anlatan İçgül, ''OFK Beograd takımında oynayan Nikolic ve Karşıyaka'da oynayan Bilal ile resmi sözleşme imzaladık. Her iki arkadaşımıza ve takımımıza hayırlı olsun. Ben başarılı olacaklarına inanıyorum'' dedi.

Nikolic, Türkiye'ye gelmesinin kendisi için büyük bir olay olduğunu, Türk takımlarını yakından takip ettiğini belirterek, Kardemir Karabükspor'un başarılarına ortak olmak için elinden gelen her şeyi yapacağını kaydetti.

Bilal Kısa da yeniden Süper Lig'e döndüğü için mutlu olduğunu, ligde başarılı olarak milli takımda oynamak istediğini bildirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN