Lazar&Rios tamam

Pazartesi 27.06.2011

Şimşekler'de dış transfer atağı olumlu sonuçlar veriyor. Yönetici Suat Çakır: Pal Lazar'la imzaları attık. Arevalo da Samsun yolunda

İmza şov var
TRANSFER çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini belirten Futbol Şubesi Sorumlusu Suat Çakır, "Pal Lazar ve Arevalo Rios ile her konuda anlaştık. Pazartesi Samsun'da olmalarını bekliyoruz. Ayrıca bir de Brezilyalı stoper gelebilir" dedi. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu ve Asbaşkan Suat Çakır, pazartesi günü Samsun'da imza şov olacağının müjdesini verdi.

Brezilyalı geliyor
PAL Lazar'ın transferinin kesin olarak bittiğini söyleyen Suat Çakır, "Dün İstanbul'da protokolleri hazırladık ve imzaladık. Samsun'da da resmi imzalar atılacak" dedi. Uruguaylı Arevalo Rios'la da anlaştıklarını dile getiren Çakır, "Arevalo ile görüştük. Bir aksilik çıkmaması durumunda yarın (bugün) Samsun'a gelecek. Bir Brezilyalı futbolcuyla da görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU
SAMSUNSPOR'un uzun süredir netlik kazanamayan kamp programı belli oldu. Yurt içi ve yurt dışında iki kamp yapacak olan Kırmızı-Beyazlılar, ilk hazırlık maçını Danimarka Süper Lig takımlarından Brondby ile oynayacak. Samsunspor'un 2011-2012 futbol sezonu öncesi kamp programı belli oldu. 27 Haziran'da Samsun'da çalışmalarına başlayacak olan Kırmızı-Beyazlılar, günde çift idman yaparak 2 Temmuz'a kadar Samsun'da çalışacak. Kırmızı Şimşekler ilk hazırlık maçını Brondby ile yapacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN