Şartlar uymuyor

Pazartesi 27.06.2011

G.Antep'in hocası Kafkas: Bir santrfor almayı planlıyoruz. Çok iyi olursa bir de forvet arkası... Ama şartlara uygun olanı bulmak zor

2 Nijeryalı oyuncu deneniyor
GAZİANTEPSPOR Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, yabancı transferini bitirmek için çalıştıklarını açıkladı. Kafkas, "Bir santrfor almayı planlıyoruz. Alternatiflerimiz var. Çok da iyi olursa forvet arkasına bir oyuncu daha alabiliriz. Ama şartlarımıza uygun olanını bulmak zor. Genç oyuncuları kadroya kazandırmak istiyoruz. İki Nijeryalı futbolcu deneniyor, faydalı görürsek onları takıma katacağız" dedi.

Biraz sıkıntı yaşayabiliriz
HEM sezona hem de Avrupa Kupaları'na hazırlandıklarını ifade eden Kafkas, "İdman sayısında veya kondisyon yüklemede sıkıntı yaşayabiliriz. Bunları kapatmak için çalışacağız. Ama şartlar bu, buna alışıp başarılı olmaya gayret göstereceğiz. 14 Temmuz'daki ilk maça az kaldı. Fiziksel idmanları Gaziantep'te sürdürüyoruz. Avusturya'da da taktiksel antrenmanlar yapacağız" şeklinde konuştu.

Gaziantepspor sağlam çıktı
SEZON hazırlıklarına geçtiğimiz salı günü başlayan Gaziantepspor'da futbolcular dün sağlık kontrolünden geçti. Oyuncuların sağlıklı olduklarını, önemli bir hastalık ya da sakatlığa rastlanmadığını belirten kulüp doktoru Yusuf Bozfırat, "23 futbolcumuz kontrolden geçti. Diğer futbolcular da en kısa zamanda kontrolden geçecek" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN