Mehmet Yıldız Eskişehirspor'da

Salı 28.06.2011 12:51

Sivasspor ile yollarını ayıran Mehmet Yıldız, Eskişehirspor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, tesislerde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, Eskişehirspor'un eksik gördüğü mevkilere özel oyuncular aldığını belirterek, öncelikle 5 genç futbolcuya imza attırdıklarını kaydetti.

Kamara ve Mehmet Yıldız gibi başarılı futbolcuları da takıma kattıklarını ifade eden Ünal, şöyle konuştu: ''Mehmet Yıldız çok önemli bir oyuncu. Mehmet, bugün Eskişehirsporlu oldu. Bu transferin gerçekleşmesinde emeği geçen Mehmet'in ailesine de teşekkür ediyorum. Gerçekleştirdiğim en güzel ve pırıl pırıl bir transfer. Mehmet, boş mukaveleye imza attı. Kendisine çok önemli teklifler yapıldı. Ancak, dün Mehmet ile anlaştık. Şanlı Eskişehirspor forması Mehmet'e hayırlı olsun. Mehmet, Eskişehirspor'a çok isteyerek geldi.''

Transferde emeği geçenlere teşekkür eden Mehmet Yıldız da Eskişehirspor taraftarı önünde oynamak istediğini belirterek, ''Eskişehirspor'un başarısı için koşturacağız. Bülent hoca ve ekibiyle şampiyonluk yaşamak istiyorum'' dedi. Konuşmanı ardından Yıldız, kendisini Eskişehirsporlu yapan imzayı attı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN