Kayserispor'da sağlık kontrolleri

Salı 28.06.2011 11:57

Kayserisporlu futbolcular, Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Futbolcular Gökhan Ünal, Abdullah Durak, Hasan Ali Kaldırım, Savaş Yılmaz, Ömer Şişmanoğlu, Gökhan Değirmenci, Eren Güngör, İlhan Eker, Erhan Kırcı, Noureddine Amrabat, Nicolas Navarro ve Zurab Khızanishvili sağlık kontrolünden geçirildi. Futbolculara kardiyoloji, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi, dahiliye ve göz muayeneleri yapılarak kan değerlerine bakıldı.
Yurt dışında olan yabancı futbolcuların da yarın sağlık kontrolünden geçirileceği bildirildi.

3 yıllık aradan sonra yeniden Kayserispor'a dönen Gökhan Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada, takım için de kendisi için de yeni bir sezon başladığını ve bunun heyecanını yaşadığını belirtti.

Kayserispor'da bu sezon yeni bir başlangıç yapmak istediğini ifade eden Ünal, ''Son iki senedir, ne istediğim gibi futbol oynayabildim, ne de gol atabildim. Neredeyse futboldan soğuma noktasına gelmiştim. Şimdi yeni bir hedefle eski takımıma geldiğim için mutluyum. Sezon başı kampını çok iyi değerlendirip, sezona çok iyi başlamak istiyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda en iyi şekilde çalışıp lige iyi başlamak istiyoruz'' diye konuştu.

Kayserispor'un bu sezon çok genç bir kadro oluşturduğunu, yaş ortalamasının çok düştüğünü dile getiren Ünal, giden futbolcuların yerine iyi transferler yapıldığını, futbolcuların genç olmasının takıma önemli katkılar sağlayacağını kaydetti.
Etiketler Kayserispor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN