Türkmen'den Aydınlar'a kutlama

Çarşamba 29.06.2011 16:48

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Orduspor'un kulüp başkanı Nedim Türkmen, ''Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) seçimli olağan genel kurulu'nda geçerli 201 oyun tamamını alarak başkanlığa seçilen Mehmet Ali Aydınlar'ı kutluyor ve tebrik ediyorum'' dedi.

Türkmen, yaptığı açıklamada, TFF'deki seçimli olağan genel kurulun tamamlanmasının ardından başkanlığa seçilen Mehmet Ali Aydınlar'ın TFF'nin 39. başkanı olarak seçildiğini hatırlattı.
Türk futbolu adına Aydınlar'ın büyük bir şans olduğuna dikkati çeken Türkmen, şöyle konuştu:

''Sayın Levent Bıçakçı ile başlayan, rahmetli Hasan Doğan ile devam eden ve Mahmut Özgener'in başkanlığında süren süreçte Türk futbolu yeni yönetimleriyle büyük bir ivme kazanmıştır. Ben Türk futbolunun kurumsallaşması adına bu çizginin yeni başkan sayın Mehmet Ali Aydınlar ile devam edeceğine yürekten inanıyorum. Türkiye Futbol Federasyonu'nun seçimli olağan genel kurulunda geçerli 201 oyun tamamını alarak başkanlığa seçilen Mehmet Ali Aydınlar'ı kutluyor ve tebrik ediyorum.''

Türkmen, TFF Başkanlığına seçilen Aydınlar'a bütün kulüplerin destek ve yardımcı olması gerektiğini de sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN