"Artık transferi konuşmak gereksiz"

Perşembe 30.06.2011 13:50

Spor Toto Süper Lig takımlarından Medical Park Antalyaspor'un yıldız oyuncusu Necati Ateş, bu seneki hedeflerinin daha yukarılara çıkmak olduğunu söyledi.

Antalyaspor, ilk hazırlık kampını Bolu'daki Koru Otel'de sürdürüyor. Futbolcular, bugünkü sabah antrenmanında, teknik direktör Mehmet Özdilek nezaretinde koşu ve ısınma hareketleri yaptı. Antrenman sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Necati Ateş, bu sene daha üst sıralarda yer almak istediklerini kaydetti.

Yıldız oyuncu, "Bu seneki hedefimiz çok daha iyi yerlere, çok daha yukarılara çıkmak. Onun için çalışmalarımıza başladık. Hava şartları da çalışmak için çok uygun. Güzel bir ortam var, yeni arkadaşlarımızda bize yavaş yavaş alışmaya başladılar. Bu sene bizim adımıza çok güzel geçecek diye inanıyorum. Çalıştığımız ve iyi şeyler yaptığımız sürece bunu da sahaya yansıtırsak ligi çok daha iyi yerlerde bitiririz."

Necati Ateş, artık transferini konuşmanın da pek bir anlamı olmadığını belirterek, "O dönem görüşmeler oldu, kulübümüz anlaşamadığı için bende burada kaldım. Antalya'da oynamaktan çok mutluyum, Mehmet Özdilek ile çalışmakta çok keyifli. Onun için bunu hep beraber, hem hocamız hem futbolcular, Antalyaspor'u daha yukarılara getirmek için çalışmaların en iyisini yapacağız."diye konuştu.

Golcü oyuncu, Bolu kampının çok güzel gittiğine vurgu yaparak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çalışma ortama çok iyi. Havalar serin. Futbolcular için bulabileceğimiz en iyi havada çalışıyoruz. İnşallah burada çok iyi güç depolayıp ikinci etap çalışmalarında da hazırlık maçları oynayacağız, onları da oynadıktan sonra yurda dönüp lige hazırlanacağız."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN