Web Sürümüne Geç

"Takımım için savaşacağım"

Perşembe 08.09.2011 16:34

Spor Toto Süper Lig ekibi Orduspor'un Twente'den transfer ettiği Marcel Sergio Orpheo Zijler, takımının başarısı için adeta savaşacağını söyledi.

Zijler yaptığı açıklamada, Orduspor gibi başarıya hasret bir takımda bulunduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Takımının ve kendisinin Süper Lig'de ciddi hedeflerinin olduğunu belirten Zijler, şöyle devam etti:

''Orduspor'a geldiğim için her şeyden önce çok mutluyum. Öncelikle şunu söylemek isterim ki Orduspor'un başarısı için adeta savaşacağım. Hocamın bana maçlarda şans vermesi halinde terimin son damlasına kadar mücadele vereceğim. Çok önemli bir ligde mücadele ediyoruz ve oldukça zorlu bir lig bizi bekliyor. Fakat biz de bu zorlu lig öncesi bütün önlemlerimizi aldık ve çok iyi bir kadro oluşturduk. Takımda herkes Orduspor'un başarısını istiyor. Ben de öyle. Bu nedenle takımımızı bu yıl ligde tutup ilerleyen yıllarda daha faklı hedeflerin peşinden koşmak istiyoruz.''

Zijler, Ordu'yu çok sevdiğini ve taraftarın da kendilerine sonuna kadar destek vereceklerinden şüphelerinin olmadığını sözlerine ekledi.

Öte yandan Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen ise, takımdaki diğer futbolcular gibi Twente'den transfer ettikleri Marcel Sergio Orpheo Zijler'in Orduspor'da başarılı olacağını ve takıma bir şeyler katacağına inandığını belirtti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN