Web Sürümüne Geç

Ömer Aysan 1 puana dikkat çekti

Salı 20.09.2011 23:33

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Manisaspor'un beraberlik golünü atan Ömer Aysan Barış, Fenerbahçe'ye karşı 10 kişi kaldıkları maçtan bir puanla ayrılmalarının yarınlara umutla bakmalarına neden olduğunu söyledi.

Ömer Aysan Barış, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, saha içinden çok keyif aldıklarını belirterek, ''Ahenkli ve heyecanlı bir maç oldu. Kazanmaya gelmiştik, Fenerbahçe'nin açıklarını biliyorduk. 10 kişi kalana kadar oyunun hakimiyeti bizdeydi. Burada 10 kişiyle bir puan almak yarınlara umutla bakmamıza neden oldu'' diye konuştu.

Tribünlerde karşılaşmayı izleyen kadın ve çocukların kendilerini alkışladığını belirten Ömer, ''Bugün sahaya ilk biz çıktık, bütün tribün bizi alkışladı. Acaba bizi Fenerbahçe mi sandılar? Şaşırdım, ama hoşuma gitti'' dedi.

Murat Erdoğan ise ikinci yarıdaki kırmızı kartın planlarını altüst ettiğini dile getirerek, ''Ama arkadaşlarımız inanılmaz mücadele verdi. Var gücümüzle çabaladık, golü de bulduk. Burada bir puan almak, inanılmaz bir sonuç. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum'' ifadesini kullandı.
Etiketler Ömer Aysan
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN