Web Sürümüne Geç

"Takımdan memnunum"

Perşembe 22.09.2011 14:46

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un kulüp başkanı Kazım Gürol Yılmaz, Trabzonspor karşısında iyi oynadıklarını belirterek, ''Çok gol kaçırdığımız bir maç oldu. Ancak oynanan oyundan ve takımımızdan sonuna kadar memnunum'' dedi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, Trabzonspor maçı ve bu hafta sonu oynayacakları Orduspor maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Trabzonspor karşında iyi bir oyun ortaya koyduklarını söyleyen Yılmaz, ''Çok gol kaçırdığımız bir maç oldu. Ancak oynanan oyundan ve takımımızdan sonuna kadar memnunum. Samsunspor camiası olarak kazasız, kavgasız, centilmence bir futbol oynadığımız için çok mutluyuz. Galatasaray mağlubiyetinin ardından Spor Toto Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Trabzonspor'la berabere kalmamız yani bir puan da olsa almamız bizim için iyi oldu'' diye konuştu.

Samsunspor'da taşların giderek yerine oturduğunu vurgulayan Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Yönetim olarak takımımızın bugüne kadar oynadığı maçlarda, oynanan oyuna baktığımızda takımımızın ortaya koyduğu mücadele bizi son derece mutlu ediyor. Transferlerimizin takıma erken uyum sağlamaları oldukça sevindirici bir durum. Spor Toto Süper Lig'de yeni bir takımız, zamanla daha iyi olacağız. Samsunspor'da taşların giderek yerine oturduğunu görüyoruz. Bu hafta Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Orduspor maçı için hazırlıklarımız başladı. Her maça olduğu gibi Orduspor maçına da ciddi bir şekilde hazırlanacağız. Takımımızda herhangi bir sıkıntı yok. Oyuncularımızın bu önemli deplasmanda elinden geleni yapacağına ve evimize üç puanla döneceğimize sonuna kadar inanıyoruz.''

Trabzonspor maçında taraftarların Samsunspor yönetimine yaptığı hakaret hakkında da konuşan Yılmaz, ''Ben Samsunspor kulübü başkanı olarak her zaman doğru bildiğimi yaparım. Kanunlara uygun olarak Samsunspor'un yönetilmesi için elimden geleni yaparım. Bu konular hakkında konuşmak ve yorum yapmak istemiyorum. Sadece, 'kötü söz sahibine aittir' diyorum'' diye konuştu.

Samsunspor yönetimi olarak hedefler doğrultusunda sağlam adımlarla ilerlediklerini belirten Yılmaz, şöyle devam etti:

''Biz yönetim olarak Samsunsporumuz'u aldığımız yerden daha iyi yerlere getirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Spor Toto Süper Lig'de 18 kulüp bulunuyor. Bu 18 kulübün içinde borcu olmayan 5 takım bulunmakta ve bu 5 takımdan birisi de Samsunsporumuz'dur. Bizim yönetim olarak yaptığımız çalışmalarımız ortada, biz hedeflerimiz doğrultusunda sağlam adımlarla ilerliyoruz. İnşallah yeni sezon bizim için çok güzel bir sezon olacak.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN