Web Sürümüne Geç

Ak Parti'den ziyaret

Cuma 30.09.2011 18:55

AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur ve yönetim kurulu üyeleri, Tarık Almış Tesisleri'ne giderek, Manisaspor teknik heyeti ve futbolcuları ziyaret etti.

Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli, Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Yoğurtçu ve Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan'ın katıldığı ziyarette İl Başkanı Baybatur, Manisaspor'un başarısı için her türlü desteği vereceklerini kaydetti.

Baybatur, ''Teknik direktör Kemal Özdeş'in bir Manisalı olarak takımın başında olması bizi ayrıca memnun ediyor. Kemal hocamız gerek futbol tecrübesi gerekse kişiliği ile Manisalıların çok takdir ettiği birisidir. Kendisine başarılar diliyorum'' dedi.

Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Manisalıların takıma verecekleri desteğin önemine dikkat çekti.

Manisalıların takımı maçlarda yalnız bırakmamasını isteyen Özdeş, takımın her geçen gün daha iyiye gittiğini, Manisaspor'un hedefine ulaşacağını söyledi.

Ziyarette takım kaptanı İlker'e çiçek veren ve takıma baklava ikramında bulunan Murat Baybatur, TFF'nin kadınların ve 16 yaş altı çocukların maçlara ücretsiz girmesi kararı doğrultusunda, AK Parti Kadın Kolları'nın Manisaspor'un bütün maçlarına taraftar desteği vereceğini belirtti.
Etiketler AK Parti, Manisaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN