Web Sürümüne Geç

  İnanıyorum

  18 Kasım 2011, Cuma Güncelleme: 01:22

  Bursaspor teknik direktörü, Abdullah Avcı ve ekibinin Milli Takım'a özlenen başarıları yaşatacağını söyledi

  Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Milli Takım'ın yeni hocasının Abdullah Avcı olacağını belirterek, "Milli Takım için en doğru ismi göreve getirdiler. Kendisine inancım tam ve her zaman destekçisiyim. Avcı ve ekibi güzel bir planlamayla futbolu ayağa kaldıracaklar. Buna inanıyorum" dedi.

  SAMSUN'U UNUTAMAM
  Genç teknik direktör, 8 yıl futbolcu, 2 yıl da teknik sorumlu olarak çalıştığı Samsunspor'un hayatında önemli bir yeri olduğunu kaydederek, "Ancak bu hafta onlarla rakip olacağız. Bursaspor olarak kazanmak zorundayız. Kötü bir seri yaşadık. Bunu Samsun maçında üç puan alıp bitirmek istiyoruz" diye konuştu.

  YİNE ATKI ŞOV YAPIN
  Yeşil-beyazlı taraftarlara da seslenen Ertuğrul Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü: "Şampiyon olduğumuz sezon taraftarımız tribünde atkı şov yapardı ve takım olarak bundan çok etkilenirdik. Bu sezon boş tribünlere inanamıyoruz. Samsunspor maçı bence iyi bir fırsat. Atkı şov yaparak mükemmel bir destek verebilirler."

  BANA TEKLİF GELMEDİ
  Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Milli Takım hocalığı için kendisine teklif sunulmadığını belirterek, "Ben alınan kararlara saygılıyım. Her zaman antrenörlerden yanayım. Görevde kim varsa ona destek sunulmalı" dedi.  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }