Web Sürümüne Geç

  Spor basınına VIP otobüs

  19 Kasım 2011, Cumartesi Güncelleme: 14:27

  Spor basını yakın deplasman maçlarına kendi otobüsüyle gidecek.

  Lig TV yayınlarının izlenebildiği Funtoro sistemlerinin kurulu olduğu VIP otobüs, spor yazarlarının maçlara gidebilmesi için Türkiye Spor Yazarları Derneği'ne (TSYD) tahsis edildi.

  Medya mensupları Digiturk'un tahsis ettiği otobüsle İstanbul'a yakın deplasmandaki maçlara rahat bir şekilde gidip gelebilecek. Gazeteciler, hem rahat yolculuk yapmanın keyfini yaşayacak, hem de yayıncı kuruluştan maçları takip edip, internet bağlantısıyla kuruluşlarına haber ve fotoğraflarını geçebilecek.
  Otobüsün medya mensuplarına tahsis edilmesi anlaşmasını TSYD Genel Başkanı Esat Yılmaer, Digiturk Satış Geliştirme Bölüm Yöneticisi Güran Nakıboğlu ve As-Teknoloji-Funtoro Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dönmezoğlu imzaladı.

  İmza töreninde kısa bir konuşma yapan TSYD Genel Başkanı Yılmaer, spor yazarlarının en büyük sorunlarından birinin de deplasmanlara sağlıklı bir şekilde gidip gelmeleri olduğunu belirterek, ''Bu otobüsle spor yazarları yakın deplasman maçlarına rahat bir şekilde gidecekler. Bilgilerini ve fotoğraflarını en sağlıklı şekilde otobüste geçebilecekler. Digiturk ve Funtoro'ya teşekkür ediyoruz. Gazeteciler topluca seyahat etmenin keyfini yaşayacaklar. Böylece gazetecilerin çalışma koşulları biraz daha düzelmiş oldu'' diye konuştu.  Etiketler TSYD
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }