Web Sürümüne Geç

  'Takımımı tebrik ediyorum'

  21 Kasım 2011, Pazartesi Güncelleme: 23:18

  Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç, 1-0 kaybettikleri Bursaspor maçına ilişkin olarak, ''Kırmızı kart pozisyonuna kadarki oyundan memnunum. O yüzden takımımı ortaya koydukları performanstan ötürü tebrik ediyorum'' dedi.

  Petkoviç, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, takım olarak zorlu bir süreçten geçtiklerini, bu süreci yaşarken üst üste iki sarı karttan kırmızı kartla oyun dışı kalma ve kaçan gol pozisyonları gibi basit hataların kendileri açısından pahalıya mal olduğunu belirtti.

  Yenilgiye rağmen ortaya konulan mücadeleden memnun olduğunu dile getiren Petkoviç, ''Kırmızı kart pozisyonuna kadarki oyundan memnunum. O yüzden takımımı ortaya koydukları performanstan ötürü tebrik ediyorum. Oyuncularım sahaya yüreklerini koyarak mücadele ediyor. Bu mücadele sürdüğü sürece 3 puanlar gelecektir'' diye konuştu.
  Petkoviç, bir gazetecinin, ''Bursaspor ikinci yarıya çok hızlı başladı ve kırmızı kart pozisyonuna kadar olan bölümde de çok etkiliydi'' değerlendirmesi üzerine, şunları söyledi: ''Bursaspor çok kaliteli bir takım. İkinci yarıdaki düşüşümüzü normal karşılamak lazım. Sonuçta Bursaspor'a karşı oynuyoruz ve aramızda çok büyük bir kalite farkı var. Bahsettiğiniz 15 dakikalık bölümde de belki sadece topa sahip olma adına rakip daha üstündü. Bu bölümde Bursaspor üstündü ama gol pozisyonu yoktu.''
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN if (containerId_6397303== null){ var containerId_6397303= 5; }